Skip to content

Noclegi

Nasze zawody zorganizowane są nieco nietypowo, ponieważ mamy dwie zupełnie oddzielne strefy zmian – T1 (oraz start zawodów) w Borównie (ok 20 km na północ od Bydgoszczy), zaś T2 (i meta) przy stadionie Zawiszy (ul. Gdańska w Bydgoszczy). Dlatego też wybór miejsca zakwaterowania może wymagać nieco dłuższego zastanowienia niż zazwyczaj i odpowiedzi na pytanie: czy warto nocować bliżej miejsca startu, czy też niedaleko mety?

Wybór zależy oczywiście od osobistych preferencji, my jednak polecamy jeszcze trzecią opcję: centrum Bydgoszczy. Stwarza to bowiem o wiele więcej ciekawych możliwości (zwłaszcza, jeśli podróżujecie z rodziną lub niestartującymi znajomymi) – np. zwiedzanie uroczej Starówki i Bydgoskiej Wenecji, lub wyjście do kawiarni czy restauracji. W Borównie, które jest typową miejscowością wypoczynkową, poza plażą nie ma bowiem wielu innych atrakcji, zaś strefa mety (i Stadion Zawiszy) zlokalizowane są na obrzeżach miasta.

Nocleg w Bydgoszczy nie powinien też sprawić kłopotów logistycznych, gdyż każdy z zawodników może skorzystać ze zorganizowanych przez nas połączeń autobusowych ze stadionu Zawiszy do Borówna, które dostępne będą w dniu startu. Przy strefie T1 znajduje się też obszerny parking, gdzie można pozostawić samochód na czas trwania imprezy (jeśli wybierzecie się tam swoim autem).

Hotele oferujące specjalne zniżki i pakiety dla zawodników Triathlon Polska:

  • Hotel Mercure Bydgoszcz **** – zapytaj o zniżkę i specjalne warunki dla zawodników Triathlon Polska

Liczne inne opcje zakwaterowania można łatwo wyszukać w Internecie (np. na popularnym serwisie Booking.com).

(c) 2008-2024 Triathlon Polska   |   wykonanie: sportsBRND.pl