Skip to content

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Oferta specjalna dla zespołów, grup, klubów i drużyn (formalnych i nieformalnych)

W czasie tegorocznego Ocean Lava Triathlon Poland 2017 prowadzona będzie KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA dla zespołów liczących min. 3 osoby startujące na dowolnym dystansie (indywidualnie lub w sztafetach). Aby wziąć w niej udział, nie musicie być oficjalnie funkcjonującym klubem! Wystarczy, że stworzycie zespół ad hoc i zgłosicie to w odpowiednim terminie (do 10 sierpnia) przed startem.

W związku z tym, zachęcamy do zgłaszania (do 10.08 br włącznie) Waszych zespołów (nawet jeśli nie uczyniliście tego wcześniej w formularzu zgłoszeniowym)!

Dodatkowo, wszystkie osoby, które od dziś do 10 sierpnia zapiszą się na nasze zawody jako członek zespołu, mogą skorzystać ze specjalnej promocji, w skład której wchodzą:

 • OBNIŻKA WPISOWEGO
 • zestaw PERSONALIZOWANYCH BIDONÓW (z Waszymi nazwiskami) dla całego zespołu
 • ZNIŻKA NAWET DO 600 ZŁ* na wyjazd na jeden z przyszłorocznych obozów treningowych w hiszpańskim Calpe organizowanych przez Appetiteforsports.com
 • dodatkowo, cały Wasz Zespół będzie miał możliwość zamówienia dowolnej ilości personalizowanych bidonów w specjalnych cenach.

 

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swój udział w zawodach poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem na stronie ZAPISY, nie dokonując jednak płatności online, a zamiast tego – pisząc do nas maila na adres info@triathlonpolska.pl. W mailu należy poinformować o dokonanym zgłoszeniu oraz podać nazwę Zespołu (tę samą, która została podana w formularzu zgłoszeniowym) i nazwiska pozostałych jego członków (jeśli są to osoby, które rejestrowały się już wcześniej). W odpowiedzi prześlemy dalsze instrukcje oraz numer konta do wpłaty wpisowego.

 

Ceny obniżonego wpisowego dla nowo zapisujących się zawodników – członków Zespołów wynoszą odpowiednio:
 • dystans pełny: 450 zł
 • dystans 1/2: 350 zł
 • sztafeta – dystans pełny: 700 zł
 • sztafeta – dystans 1/2: 650 zł
 • sztafeta młodzieżowa – dystans 1/2: 300 zł

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1500628760472{margin-top: 25px !important;}”][/vc_column_text][vc_tta_accordion color=”juicy-pink” active_section=”100″ no_fill=”true” collapsible_all=”true”][vc_tta_section title=”Regulamin Klasyfikacji Zespołowej” tab_id=”1500627129105-20002bf8-d520″][vc_column_text]

W Klasyfikacji Zespołowej uwzględniane będą wyniki osiągnięte przez zawodników zgłoszonych do startu w Zawodach jako jeden zespół (zwany dalej „Zespołem”). Zespół nie musi być oficjalnie funkcjonującym klubem sportowym i może zostać stworzony ad hoc na potrzeby zawodów. Istotne jest, aby każdy zawodnik Zespołu zaznaczył w czasie rejestracji (lub później, do momentu zamknięcia listy startowej, poprzez edycję danych w swoim profilu zawodnika) opcję „Klasyfikacji Zespołowej”, a nazwa Zespołu podawana przez wszystkich jego członków była identyczna.

Zespół może składać się z dowolnej liczby zawodników, jednak przy obliczaniu punktacji pod uwagę będą brane wyniki co najmniej 3 i co najwyżej 5 zawodników startujących w wyścigach indywidualnych (na dowolnym dystansie) oraz wyniki co najwyżej dwóch sztafet (również niezależnie od dystansu).

Zasady punktacji w Klasyfikacji Zespołowej

Dystans 140.6:

 • wyścigi indywidualne: punkty przyznawane są za miejsca 1-150 w Klasyfikacji Generalnej Kobiet i Mężczyzn, przy czym zawodnik/zawodniczka, który zajął/zajęła 1. miejsce uzyskuje 150 pkt., a każdy(a) kolejny(a) o 1 pkt mniej, aż do miejsca 150., za które przyznawany jest 1 pkt;
 • sztafety: punkty dla Zespołu przyznawane są za miejsca 1-20 osiągnięte w Klasyfikacji Generalnej Sztafet, przy czym za pierwsze miejsce w tej klasyfikacji przyznawane jest (danemu Zespołowi) 100 pkt., a za każde kolejne miejsce – o 5 pkt. mniej, aż do miejsca 20., za które przyznawany jest Zespołowi 5 pkt.

Dystans 70.3:

 • wyścigi indywidualne: punkty przyznawane są za miejsca 1-100 w Klasyfikacji Generalnej Kobiet i Mężczyzn, przy czym zawodnik/zawodniczka, który zajął/zajęła 1. miejsce uzyskuje 100 pkt., a każdy(a) kolejny(a) o 1 pkt mniej, aż do miejsca 100., za które przyznawany jest 1 pkt;
 • sztafety: punkty dla Zespołu przyznawane są za miejsca 1-20 osiągnięte w Klasyfikacji Generalnej Sztafet, przy czym za pierwsze miejsce w tej klasyfikacji przyznawane jest (danemu Zespołowi) 100 pkt., a za każde kolejne miejsce – o 5 pkt. mniej, aż do miejsca 20., za które przyznawany jest Zespołowi 5 pkt.

Zwycięzcą Klasyfikacji Zespołowej zostanie Zespół, który zdobył największą liczbę punktów, a kolejne miejsca przypadną Zespołom z mniejszą liczbą punktów, wg porządku malejącego.

Całość informacji dot. organizacji rywalizacji Zespołów oraz całych zawodów znajduje się w Regulaminie.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][vc_column_text css=”.vc_custom_1500628760472{margin-top: 25px !important;}”][/vc_column_text][vc_column_text]

* Zniżka 600 zł dotyczy zakupu wyjazdu na wybrany obóz treningowy organizowany przez Appetiteforsports.com w hiszpańskim Calpe w 2018 r.  (aktualna oferta dostępna na stronie www.appetiteforsports.com) przez grupę co najmniej 4 osób (włącznie z ewentualnymi osobami towarzyszącymi) rezerwujących pobyt w tym samym apartamencie 4-osobowym (lub dwóch 2-osobowych). Przy wspólnym wyjeździe dwóch lub trzech osób (rezerwujących wspólny apartament) łączna zniżka wyniesie 300 zł.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

(c) 2008-2024 Triathlon Polska   |   wykonanie: sportsBRND.pl