Skip to content

Pre-Rejestracja Ocean Lava Planet Championship

Ocean Lava Planet Championship 2022

Rozpoczęcie zapisów na Metalkas Triathlon Polska 2022, które będą jednocześnie Mistrzostwami Cyklu Ocean Lava Planet (Ocean Lava Planet Championship 2022), planowane jest na 16 stycznia 2022 r.

Do 15.01 włącznie trwać będzie natomiast Pre-Rejestracja dostępna dla zawodników, którzy startowali w naszych zawodach w poprzednich latach. Wszyscy zapisujący się w Pre-Rejestracji skorzystać mogą ze specjalnych, obniżonych opłat startowych (zob. tabele poniżej), które dostępne będą tylko w tym okresie, wraz z gwarancją bezpłatnej rezygnacji do 28 lutego 2022 r. Zatem, każda osoba, która zapisze się na start w ramach Pre-Rejestracji (przed 16 stycznia), będzie mogła (do końca lutego) zrezygnować ze startu i otrzymać zwrot 100% wniesionej opłaty startowej.

Gwarancja ta jest niezależna od tzw. ubezpieczenia od rezygnacji, które – jako opcja dodatkowa – może zostać dokupione do pakietu startowego. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem w latach ubiegłych, dlatego utrzymujemy możliwość jego dokupienia.

W styczniu ogłosimy też wszelkie szczegóły dotyczące Mistrzostw, jednak już teraz warto zaznaczyć kilka najważniejszych kwestii:

  • Ocean Lava Planet Championship 2022 odbędzie się 20 sierpnia 2022 r. na dwóch dystansach: IM oraz 1/2 IM (oprócz tego, jak w poprzednich latach, w niedzielę, 21.08, będzie też możliwość startu na dystansie Sprint, jednak te zawody nie będą miały rangi mistrzowskiej).
  • Tytuły Mistrza i Mistrzyni cyklu Ocean Lava Planet 2022 przyznane zostaną w klasyfikacjach generalnych kobiet i mężczyzn na obu dystansach, a także w kategoriach wiekowych. Kategorie wiekowe ustalone jednak będą (nietypowo, jak na polskie warunki, jednak zgodnie z filozofią Ocean Lava) w przedziałach rocznych, tj. kolejno dla zawodników i zawodniczek w wieku lat 18, 19, 20, 21,22, 23,… itd.
  • Dodatkowo, drużyna/klub/grupa, która wygra Klasyfikację Zespołową, otrzyma tytuł Ocean Lava Team Champion of the Year 2022. Patrząc na to, jak zacięta była rywalizacja zespołowa w poprzednich latach, również w tej kategorii spodziewać się możemy walki do samego końca!

 

LINK do PRE-REJESTRACJI

 

 

(c) 2008-2024 Triathlon Polska   |   wykonanie: sportsBRND.pl