Tylko dla uczestników Biegu Rzeźnika!

Bieg Rzeźnika logoMamy niespodziankę i specjalną propozycję dla wszystkich, którzy kiedykolwiek brali udział w Biegu Rzeźnika (włączając w to biegi powiązane: Ultra, Rzeźniczek, Ultra Maraton Bieszczadzki):

Możliwość startu w Triathlon Polska z opłatą niższą o 100 zł od aktualnie obowiązującej!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy dokonać rejestracji na stronie triathlonpolska.pl/rejestracja, podając w polu ‘Uwagi” dodatkową informację: “Uczestnik Biegu Rzeźnika” wraz z rokiem, w którym miało to miejsce.

Aktualnie obowiązujące wysokości opłat startowych dostępne są na stronie: triathlonpolska.pl/oplaty-startowe.

Do 31.07 wysokość wpisowego na starty indywidualne dla uczestników Biegu Rzeźnika wynoszą zatem:

  • dystans pełny: 550 450 zł
  • dystans 1/2: 450 350 zł

Wpisowe to możesz obniżyć jeszcze bardziej, jeśli dokonasz rejestracji wspólnie z drugą (lub trzecią) osobą. W takim przypadku każdy z Was zapłaci mniej o 50 zł*!

Przypominamy też, iż do 30.06 obowiązują także niższe, promocyjne opłaty za STARTY SZTAFETOWE. A zatem, dla rejestracji i wpłat dokonanych przed 1.07.2015 wysokość startowego (dla całej sztafety) w promocji “Bieg Rzeźnika” wynosi:

  • sztafeta – dystans pełny: 850 750 zł
  • sztafeta – dystans 1/2: 800 700 zł

zaś dla rejestracji i wpłat dokonanych pomiędzy 1.07 a 31.07 br. opłaty te wyniosą już:

  • sztafeta – dystans pełny: 950 850 zł
  • sztafeta – dystans 1/2: 900 800 zł

* każda ze zgłaszających się wspólnie osób musi dokonać indywidualnej rejestracji (poprzez nasz formularz zgłoszeniowy), zaznaczając w polu “Uwagi”, iż jest to “zgłoszenie wspólne z…”. Wpłata za takie wspólne zgłoszenie powinna być dokonana łącznie (jednym przelewem) z zaznaczeniem w tytule przelewu nazwisk osób, których dotyczy.