Black Friday 2018

Z okazji BLACK FRIDAY przygotowaliśmy dla Was kilka wartych uwagi promocji!
Pamiętajcie, że obowiązują one tylko w piątek (Czarny Piątek), 23.11.2018, do północy!
Do wyboru macie:

  1. Wszyscy, którzy zapiszą się na dystans długi (IM) albo średni (1/2IM) mogą otrzymać 5% zniżki na zakup pakietu oraz upominek z limitowanej edycji – elegancki termos z kolekcji Ocean Lava Triathlon Polska, który wyślemy po rejestracji.
  2. Dla tych, którzy wybiorą dystans SPRINT, czeka specjalna obniżona cena pakietu: 110 zł!
  3. Przy zakupie dwóch pakietów na dystans 1/2IM, drugi pakiet dostępny jest w niższej cenie: 290 zł! Czyli razem macie 50 zł zniżki! Warto więc zaprosić znajomych czy rodzinę do udziału w naszych zawodach!
  4. Dla tych, którzy wybiorą dystans IM, czeka specjalna obniżona cena pakietu: 420 zł!
  5. W podanych powyżej cenach możecie także zakupić VOUCHERY PREZENTOWE dla swoich przyjaciół, rodziny itp. Może to być całkiem niezły prezent np. na nadchodzące Święta!

Co zrobić aby skorzystać z tych czarno-piątkowych okazji?
Black Friday 2018 | Triathlon PolskaNależy się zarejestrować na wybrany dystans (koniecznie do godziny 23:59:59 w dniu 23 listopada 2018 r.), bez dokonywania opłaty startowej (do której link generowany jest na końcu procesu rejestracji), a następnie napisać do nas wiadomość na adres: [email protected] z powiadomieniem o dokonanej rejestracji wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, mail) oraz informacją, którą z promocji wybieracie! W odpowiedzi podamy Wam wszystkie szczegóły dotyczące tego, jak dokończyć rejestrację w promocyjnej cenie.

Black Friday 2018 | Triathlon Polska